Команда Winners

Ми усуваємо причини виникнення проблем!

Адвокат, к.ю.н
Керуючий партнер, керівник практики безпеки бізнесу

Адвокат,
Радник з кримінального захисту

Адвокат, керівник практики податкового і митного права

Керівник практики господарського та цивільного права, к.ю.н

Адвокат
Керівник практики будівельного та інвестиційного права

Керівник практики земельного і аграрного права

Адвокат, керівник практики кримінально-правового захисту

Юрист практики права інтелектуальної власності (авторське право)

Адвокат, керівник практик ІТ права

Юрист практики IP права

Основний показник нашої роботи – успіх наших клієнтів

Юридичну компанію було засновано досвідченими, професійними і цілеспрямованими юристами, які мають більше ніж 10-ти річний практичний досвід роботи в юриспруденції.

Діяльність Юридичної компанії Winner полягає в здійсненні комплексного правового обслуговування суб’єктів господарювання (резидентів і нерезидентів).

Вибираючи Юридичну компанію Winner, Ви отримуєте надійного партнера і ряд переваг. В першу чергу – це якісні професійні юридичні послуги, необхідні для досягнення бажаного для клієнта результату. Спеціалізуємося на комплексному обслуговуванні, оцінкою можливих ризиків, а також на юридичному супроводі бізнесу та об’єктів.

Юридична компанія Winner стрімко розвивається. В даний час формуємо розгалужену мережу представництв по всій території України.

Постійна і активна співпраця з клієнтами з різних секторів бізнесу дає можливість сталого розвитку наших клієнтів. Ми підтримуємо з клієнтами відносини, засновані на довірі, уважно і оперативно реагуємо на їхні запити, стоїмо на захисті їх інтересів, максимально ефективно задовольняємо їх потреби.

Наші оптимальні рішення завжди поєднують питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей клієнта, сприяє коротким термінами впровадження його проектів.

Принцип комплексності при вирішенні завдань клієнтів вимагає широкого профілю наших юристів. Професійні інтереси нашої компанії знаходяться в стані постійного розширення і охоплюють також сфери корпоративного, адміністративного права, оподаткування, антимонопольного регулювання, право інтелектуальної власності та інше.

Наша компанія — компетентний і надійний партнер, який забезпечить Вам якісний юридичний супровід, досягнення поставленої мети.

Наші пріоритети: висока якість послуг, відповідальність, ефективність, індивідуальний підхід і комплексна юридична підтримка. Для нас важливий не тільки кінцевий результат, а й якість процесів на всіх етапах виконання поставленого завдання. Наше головне досягнення — клієнти, задоволені результатами нашої роботи.

Ми послідовно працюємо не за шаблонами і виходимо за рамки прийнятих стандартів для досягнення успіху клієнта.

Юридична компанія Winner є партнером і засновником «Всеукраїнської професійної ліги платників податків» і консалтінгововоі компанії Winner, що дає можливість оперативно реагувати на виклики.

Вибираючи юридичну компанію Winner, ви займаєтеся розвитком свого бізнесу, а ми його захистом і безпекою.