Команда Winners

Ми усуваємо причини виникнення проблем!

Ігор Ясько

Ігор Ясько

Адвокат, к.ю.н. Керуючий партнер, керівник практики безпеки бізнесу

Тетьяна Гончарюк

Тетьяна Гончарюк

Адвокат, радник з кримінального захисту

Олександр Наконечний

Олександр Наконечний

Адвокат, керівник практики господарського права

Володимир Дмитренко

Володимир Дмитренко

Керівник практики господарського та цивільного права, к.ю.н

Тетяна Петракова

Тетяна Петракова

Адвокат, керівник практики будівельного та інвестиційного права

Ірина Бондаренко

Ірина Бондаренко

Керівник практики митного права

Мурченко Євгеній

Мурченко Євгеній

Юрист, консультант з міжнародних зв’язків.

Максим Багнюк

Максим Багнюк

Керівник практики податкового права

Аліна Кравченко

Аліна Кравченко

Юрист

Юлія Діденко

Юлія Діденко

Юрист

Світлана Круторогова

Світлана Круторогова

Адвокат, керівник практик ІТ права

Максим Яцишин

Максим Яцишин

Юрист практики IP права

Основний показник нашої роботи – успіх наших клієнтів

Юридичну компанію Winner засновано досвідченими, професійними і цілеспрямованими юристами, які мають більше 10-ти років практичного досвіду роботи. Компанія стрімко розвивається: ми формуємо розгалужену мережу представництв по всій території України.

Winner здійснює правове обслуговування суб’єктів господарювання (резидентів і нерезидентів). Спеціалізуємося на комплексному обслуговуванні, оцінці можливих ризиків, а також на юридичному супроводі бізнесу та об’єктів.

Постійна активна співпраця з представниками різних секторів бізнесу дає можливість сталого розвитку наших клієнтів. Ми підтримуємо з клієнтами відносини, засновані на довірі, уважно і оперативно реагуємо на їхні запити, стоїмо на захисті їх інтересів, максимально ефективно задовольняємо їх потреби.

Обираючи Юридичну компанію Winner, Ви отримуєте надійного партнера і ряд переваг. У першу чергу – якісні професійні юридичні послуги і отримання бажаного результату.

Обираючи стратегію захисту, наша команда поєднує питання юридичного супроводу з розумінням економічних цілей клієнта, сприяє швидкому впровадження його проектів.

Принцип комплексності вимагає від наших юристів широкий профіль знань, які охоплюють сфери корпоративного, адміністративного права, оподаткування, антимонопольного регулювання, права інтелектуальної власності та інше. Тому кожен фахівець постійно розширює свої інтереси, поглиблює знання і вдосконалюється.

Наша компанія — компетентний і надійний партнер, який забезпечить Вам якісний юридичний супровід, досягнення поставленої мети.

Наші пріоритети: висока якість послуг, відповідальність, ефективність, індивідуальний підхід і комплексна юридична підтримка. Для нас важливий не тільки результат, а і якість процесів на всіх етапах виконання завдання. Наше головне досягнення — клієнти, задоволені результатами нашої роботи.

Ми працюємо не за шаблонами і виходимо за рамки прийнятих стандартів для досягнення успіху клієнта.
Юридична компанія Winner є партнером і засновником «Всеукраїнської професійної ліги платників податків» і консалтинговової компанії Winner, що дає можливість оперативно реагувати на виклики.
Обираючи юридичну компанію Winner, ви займаєтеся розвитком свого бізнесу, а ми його захистом і безпекою.