Команда Winners

Ми усуваємо причини виникнення проблем!

Ігор Ясько

Ігор Ясько

Адвокат, к.ю.н. Керуючий партнер, керівник практики безпеки бізнесу

Тетьяна Гончарюк

Тетьяна Гончарюк

Адвокат, радник з кримінального захисту

Олександр Наконечний

Олександр Наконечний

Адвокат, керівник практики податкового і митного права

Володимир Дмитренко

Володимир Дмитренко

Керівник практики господарського та цивільного права, к.ю.н

Тетяна Петракова

Тетяна Петракова

Адвокат, керівник практики будівельного та інвестиційного права

Ірина Бондаренко

Ірина Бондаренко

Керівник практики земельного і аграрного права

Руслан Радецький

Руслан Радецький

Адвокат, керівник практики кримінально-правового захисту

Максим Багнюк

Максим Багнюк

Юрист практики права інтелектуальної власності (авторське право)

Аліна Кравченко

Аліна Кравченко

Юрист

Юлія Діденко

Юлія Діденко

Юрист

Світлана Круторогова

Світлана Круторогова

Адвокат, керівник практик ІТ права

Максим Яцишин

Максим Яцишин

Юрист практики IP права

Основний показник нашої роботи – успіх наших клієнтів

Юридичну компанію було засновано досвідченими, професійними і цілеспрямованими юристами, які мають більше ніж 10-ти річний практичний досвід роботи в юриспруденції.

Діяльність Юридичної компанії Winner полягає в здійсненні комплексного правового обслуговування суб’єктів господарювання (резидентів і нерезидентів).

Вибираючи Юридичну компанію Winner, Ви отримуєте надійного партнера і ряд переваг. В першу чергу – це якісні професійні юридичні послуги, необхідні для досягнення бажаного для клієнта результату. Спеціалізуємося на комплексному обслуговуванні, оцінкою можливих ризиків, а також на юридичному супроводі бізнесу та об’єктів.

Юридична компанія Winner стрімко розвивається. В даний час формуємо розгалужену мережу представництв по всій території України.

Постійна і активна співпраця з клієнтами з різних секторів бізнесу дає можливість сталого розвитку наших клієнтів. Ми підтримуємо з клієнтами відносини, засновані на довірі, уважно і оперативно реагуємо на їхні запити, стоїмо на захисті їх інтересів, максимально ефективно задовольняємо їх потреби.

Наші оптимальні рішення завжди поєднують питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей клієнта, сприяє коротким термінами впровадження його проектів.

Принцип комплексності при вирішенні завдань клієнтів вимагає широкого профілю наших юристів. Професійні інтереси нашої компанії знаходяться в стані постійного розширення і охоплюють також сфери корпоративного, адміністративного права, оподаткування, антимонопольного регулювання, право інтелектуальної власності та інше.

Наша компанія — компетентний і надійний партнер, який забезпечить Вам якісний юридичний супровід, досягнення поставленої мети.

Наші пріоритети: висока якість послуг, відповідальність, ефективність, індивідуальний підхід і комплексна юридична підтримка. Для нас важливий не тільки кінцевий результат, а й якість процесів на всіх етапах виконання поставленого завдання. Наше головне досягнення — клієнти, задоволені результатами нашої роботи.

Ми послідовно працюємо не за шаблонами і виходимо за рамки прийнятих стандартів для досягнення успіху клієнта.

Юридична компанія Winner є партнером і засновником «Всеукраїнської професійної ліги платників податків» і консалтінгововоі компанії Winner, що дає можливість оперативно реагувати на виклики.

Вибираючи юридичну компанію Winner, ви займаєтеся розвитком свого бізнесу, а ми його захистом і безпекою.