Легка лекція-працюємо відпочиваючи
Буде цікаво та легко, а головне інформативно та змістовно!

Державна регуляторна служба України затвердила план перевірок на 2019 рік з різних питань-охорона праці, дотримання трудового законодавства, дотримання ліцензійних умов, природоохоронного законодавства тощо, перелік підприємств сягає тридцяти тисяч! Але якщо Вас немає в цьому списку це не означає, що контролюючі органи не завітають до Вас з позаплановою перевіркою!

Крім того, «зірками» плану перевірок на 2019 рік, затвердженого ДФС України, стали IT – компанії, особливо ті, які працюють з ФОП.

Тому, підбиваючи підсумки року, та готуючись до нового, пропонуємо Вам приєднатись до нашої легкої лекції, на якій під такі ж легкі звуки джазу і келих шампанського ми поговоримо, як підготуватись до візитів контролюючих органів, як убезпечити себе від ризиків та негативних наслідків таких візитів.

Також, ми будемо раді представити Вам роботу нашого ІТ – юриста, як співавтора Compleasy Bot, який допомагає роботодавцям у справах, що стосуються трудового законодавства.

План зустрічі:

1. Обговорення тем:

  • підготовка до візиту контролюючого органу – як привести до ладу документацію;
  • наявність чи відсутність якої документації на підприємстві при кожному виді перевірок є обов’язковою усунення ризики, перевірка контрагентів;
  • як мають себе поводити працівники під час перевірки, що мають право перевіряти, які документи зобов’язані надати перевіряючим, а в наданні яких можна відмовити, які документи перевіряючи зобов’язані мати при собі.

2. Знайомство з Ботом.

3. Відповідаємо на всі Ваші питання за темою.

4. Слухаємо музику.

5. П’ємо шампанське.

Бонус! Кожному учаснику надаємо дуже важливі матеріали – актуальні зміни в законодавство з 1 січня 2019 року, що стосується податків, обов’язкових зборів і платежів, отримання ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності.

Дата: 22 грудня 2018 року

Місце: Hub-простір “Часопис»-м. Київ, вул. Льва Толстого, 3

Час: 17.00-20.00

Організаційний внесок: 500 грн (щоб було вино і доміно)

Оплата після регістрації та отримання повідомлення на info@uk-winner.com