Питання трудових відносин наразі стоїть дуже гостро через оприлюднення Розпорядження КМУ «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» від 5 вересня 2018 року, яке передбачає проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними норм законодавства про працю.

Також одним з нагальних питань в аграрній сфері останнім часом є питання трудових відносин з найманими працівниками, які здійснюють обслуговування поточної (сезонної) діяльності підприємства.

Керівників підприємств цікавить:

 • як убезпечити себе від втечі комбайнера, тракториста, інженера, особливо в розпал польових робіт?

 • як забезпечити відшкодування коштів, витрачених на навчання таких осіб, забезпечення їхніх соціальних гарантій та убезпечити себе від матеріальних втрат, пов’язаних із невиконанням ними їх посадових обов’язків в майбутньому?
 • На всі всі ці питання дасть відповідь під час проведення вебінару на тему «ПРОБЛЕМАТИКА ТРУДОВИХ ВІДНОСИН В АГРАРНІЙ СФЕРІ» головний юрист Юридичної компанії «Віннер» Володимир Дмитренко, який має багаторічний досвід роботи, зокрема в трудовому праві.

  Дата: 29 листопада 2018
  Час: 16:00

   Вебінар матиме декілька розділів:

  1. Огляд проблемних ситуацій у відносинах з працівниками в аграрному секторі
  2. Правові механізми оформлення трудових відносин в аграрній сфері: Строковий трудовий договір.Сезонний трудовий договір. Трудовий контракт. Договори цивільно-правового характеру.
  3. Способи захисту інтересів бізнесу при виникненні трудових спорів.
  4. Огляд судової практики. Загальні рекомендації та висновки.